Anneler Gününüz Kutlu Olsun


Sevgili Blogcular,

Blogcu olarak bugün annelerimize seslenmek istiyoruz. Biliyoruz ki, içimizde birbirinden değerli bloglar tutan ‘anne’ yazarlarımız var. Birer anne olarak hayata karşı duruşlarını, deneyimlerini, birikimlerini blog dünyasına taşıyarak bizlerle paylaşıyorlar.

Belki de, hiçbir kitapta karşılaşamayacağımız sevgi sözcüklerine, iyi niyetli yaklaşımlara, fedakarlıklarla bezenmiş başarı öykülerine, bilgece öğütlere anne blogcularımızın yazılarından ulaşma imkanı yakalıyoruz. Artık eski zamanlarda kalan komşuluk ilişkileri gibi çat kapı bloglarına uğruyor, zaman zaman dertleşiyor zaman zaman da sevinçlerimizi paylaşıyoruz.

İşte bu yüzden, Blogcu olarak blog dünyasına katkıları nedeniyle tüm annelerimize teşekkür etmeyi bir  borç biliyoruz.Ve hem annelerimize hem de anneleri için yazı yazmak isteyen tüm blogcularımıza bu özel günde ‘anne’ kanalımızı armağan ediyoruz.

Annenize olan sevginizi ya da birer anne olarak söylemek istediklerinizi milyonlara duyurmak için hemen harekete geçin. ‘Anne’ kanalımızdan rahatlıkla takip edebileceğimiz yazılarınızı bizler de merakla bekliyoruz.

Anneler Gününüz Kutlu Olsun.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !