Blogcu Yenileniyor

      
Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba. Peki bu uzun arada neler yaptık, haydi birlikte bakalım. Herşeyden önce Blogcu'yu tamamen yeniledik. Anasayfadan tutun da, yönetim paneline kadar herşey yenilendi. Neler mi bu yenilikler?

Anasayfa yukarıda gördüğünüz şekilde yeniden tasarlandı. Artık anasayfadan bloglarda en son neler oluyor canlı canlı takip edebilirsiniz. Kanallar da aynı şekilde yeniden düzenlendi, hem görsel açıdan hem de işlevsel olarak daha kullanışlı bir hale geldi.

    

Gelelim sizin için en önemli alan olan yönetim paneline. Artık yönetim panelinizden takip ettiğiniz ve arkadaş olduğunuz blogların son içeriklerini "Gündem" sayesinde kolaylıkla takip edebileceksiniz.  Facebook ve Twitter bağlantıları ile bloglarınıza girdiğiniz tüm içerikleri bu alanlarda arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.

  

Resim yüklemek için kullanılan kütüphaneyi kaldırarak size limitsiz resim ekleme hakkı sunuyoruz. Bir seferde onlarca resim ekleyebilir kendinize bir fotoblog oluşturabilirsiniz. Video yüklemek ise her zamankinden daha kolay. Beğendiğiniz videonun bağlantı adresini (URL) eklemeniz yeterli.

Başka neler mi var? O zaman hemen www.blogcu.net'e girip yeni Blogcu'yu test edebilirsiniz.
Yeni Blogcu ile keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !