Yeni Yazı Editörümüz Hizmetinizde

Sevgili Blogcular,

Beklenen an geldi ve yeni yazı editörümüz kullanıma açıldı. Artık, daha kaliteli blog yayınları için çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmadı. Bundan sonra herşey elinizin altında...

Blog yazarlarının ihtiyaç duyabileceklerini düşündüğümüz farklı özellikleri, yeni yazı editörümüzde sizler için biraraya getirdik. Eklenen yeni fonksiyonlar sayesinde blog dünyasında daha rahat ve özgür hareket edebileceksiniz.

Yeni yazı editörümüzün sunduğu olanaklar, standart yazı ekleme özelliklerinin ötesine geçerek işlem yapmanızı sağlayacak. Gelişmiş araç çubuğundan yararlanarak yazılarınızı farklı formatlarda sunabilecek, kendi zevkinize göre düzenleme yapabileceksiniz. Ayrıca ‘sağ tık’ menülerini ve kısa yol seçeneklerini kullanarak da işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.  

Yeni yazı editörümüz, fotoğraf/resim ekleme konusunda da oldukça marifetli... Blog yazılarının ayrılmaz bir parçası olan fotoğraf ve resimlere, bundan sonra  ‘negatif’, ‘yahoo’, ‘flickr’ gibi servislerden arama yaparak ulaşabilecek ve seçtiğiniz fotoğrafları anında blogunuza yükleyebileceksiniz. Ayrıca, fotoğraflarınızı blogunuza dilediğiniz boyutta yerleştirebilecek ve sağa, sola,ortaya hizalayabileceksiniz. Yapabilecekleriniz bunlar ile sınırlı değil elbette. Yazınıza aynı anda birden fazla fotoğraf/resim eklemeniz de mümkün. Bunun için fotoğraf kütüphanenize ulaşarak seçim yapmanız yeterli olacak.

Artık blogunuza yükleyeceğiniz videolar için de yeni yazı editörümüzü kullanabileceksiniz. ‘İzlesene.com’dan arama yaparak dilediğiniz videoya erişebilecek, önizleme yaparak dilerseniz bu videoyu anında blogunuzda yayımlayabileceksiniz.

Yeni editörümüzde, ‘html’ kodları ile işlem yapmak isteyen ileri seviyedeki kullanıcılarımız da ihmal edilmedi. Bu kullanıcılarımız, kendileri için hazırlanan ‘gelişmiş’ seçeneğini kullanarak blog dünyasında seslerini duyurabilecekler.

Yeni yazı editörümüzün özelliklerini keşfetmek için vakit kaybetmeden harekete geçmenizi öneririz.

Bu arada, anketimize katılarak görüş ve önerilerinizi bizler ile paylaşırsanız çok seviniriz.

Kaliteli ve aranılan yayınlara imza atmanız dileğiyle...

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !